Já Lucie Volfová

Follow Me

 

Pár slov o mně

Jmenuji se Lucie Volfová a mým posláním je tvořit pro Vás domovy s jedinečným designem, které budou odrazem Vaši osobnosti, vnesou do Vašeho domova toho správného ducha klidu a pohody.

 

Originální interiér navrhuji z udržitelných kvalitních tradičních zdrojů, kterým dodám zcela jedinečný design. Kompletní kolekce nábytku do Vašeho interiéru, který bude vyladěný do posledního detailu a v harmonii z celkovým konceptem Vašeho domova.

 

Dle Vašich potřeb a Vaši osobnosti vše od  návrhu, až po samotnou realizaci.

Má autorská tvorba se bude linout Vaším domovem v podobě výmalby zdi na místo použití tapety a vytvořím Vám také abstraktní obraz, ve kterém se odrazí osobnost Vás a Vašeho nového interiéru.

 

Hotových projektů
0 +
Spokojených klientů
0 +

Můj tým, bez kterého by to nešlo.

Ing. Laco Dékány

CEO

Ve společnosti Volfová Design s.r.o působím jako výkonný ředitel. 

Mám za sebou dlouholeté zkušenosti jak s vedením velkých, úspěšných společností a osobností, kterým jsem pomohl jak v jejich osobním životě, tak i v jejich podnikání.

Díky vzájemným empatiím s Lucií věřím, že spojením jejich vizí a mých odborných zkušeností, se nám společně povede vybudovat na tomto českém trhu něco, co bude komplexně podporovat českou výrobu, vyplní jej jedinečnými výrobky, které tu chybí a staneme se tak IKONOU českého trhu. 


Foto LDMgA. Jakub Šarhan

Architekt a restaurátor nábytku

Pod Jakubovýma rukama se stoletá zničená židle znovuzrodí do původní krásy navzdory svému věku. Zrestaurovaný nábytek se tak stane ozdobou vašeho interiéru a vdechne mu kouzlo starých časů. Mnoho let čerpal Jakub své zkušenosti v Norsku u restaurátora, který pracoval pro královskou rodinu. Miluje svou ženu a děti. A čokoládu.
„Jsem SynchroniCity.”

 

 

Jakub
Lucie Petřivalská

asistentka a pravá ruka

Jsem interiérová designérka a ráda dávám nový život starým věcem. Souzním s vizí Lucie a jsem její pravá ruka při realizaci  projektů. 
Lucie Petřivalská

   

Rostislav Crha

Čalouník

Precizní a velmi kvalitně odvedená práce, to je známka čalouníka Rosti. Při renovaci čalounění  dbá na kvalitní materiály a jejich zpracování. Má rád moje výzvy a snaží se je vždy naplnit od ty nejsložitější návrhy nového designu. Profesionální přístup a vstřícné jednání to je jeho vizitka.

Rostislav Crha